WhatsApp Business ve Avantajları Nedir?

WhatsApp Business ve Avantajları Nedir?

Türkiye de mesajlaşma uygulaması denildiği zaman akla gelen ilk uygulama WhatsApp oluyor.WhatsApp kullanıclar için oldukça kullanışlı olan bir uygulama,dosya paylaşımı,resim ve fotoğraf paylaşımı sınırsız mesaj hakkı... ucuz takipçi satın al Bu kolaylık artık sosyal hayatımızı kolaylaştırdığı gibi iş dünyamızı da kolaylaştırıyor anlık dosya paylaşımı müşteriyi otomatik karşılama gibi bir çok kolaylık sağlıyor.

Bunun için uzun süredir çalışma sürdüren WhatsApp aslında bize bir online sekreter uygulaması oluşturdu "WhatsApp Business"

WhatsApp Business aslında tamamen küçük kobiler ve küçük işletme sahipleri açısından düşünülümüştür.temelde işlerimizi kolaylaştırmak amacı ile tasarlanan bu uygulama siz şirket içinde veya telefonda aktif olmasanız bile sizin için otomatik mesaj göndermi sağlıyabiliyor.müşterilere anlık mesaj gönderen bu uygulama müşteri memnuniyetini de üst seviye de tutuyor.

WhatsApp Business sadece bunlarla da kalmıyor aynı zaman da WhatsApp ekranında müşterilerinizi kategorileştirebilir,eski veya yeni aciliyeti bulunan ve ya teslim süresi açısından rahat zaman müşterilerinizi etiketleyebilirsiniz.

WhatsApp Business konusunda bir diğer akıllara gelen soru ise,kullanılan WhatsApp business acaba normal iletişim kurduğumuz WhatsApp ile birlikte kullanılabilecek mi?

Sorumuzun cevabı evet,kullanılabilecek WhatsApp busniess kullandığınız kendi birseyeler cep telefonunuzda aynı zamanda kişisel iletişim kurabileceğiniz WhatsApp uygulamasını kullanabileceksiniz.

3 Dakika Önce