Sosyal Medyada Enteresan Paylaşım Yapan 3 Tip

Sosyal Medyada Enteresan Paylaşım Yapan 3 Tip

Sosyal medya, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi dünyayla paylaşmak için harika bir yerdir. Ayrıca diğer insanların ne düşündüğünü ve yaptığını öğrenmek için harika bir yer!

Hepimizin farklı kişilikleri var, ancak sosyal medyada paylaşım söz konusu olduğunda, bunu nasıl yaptığımız konusunda bazı benzerlikler var. ucuz takipçi satın al  Bu infografik, sosyal medyada karşılaşabileceğiniz üç tür ilginç kişiliğe bakıyor.

Hipster’lar

Bu tip paylaşımcılar genel olarak popüler, yaratıcı ve genç insanlardan oluşan bir kitledir.  Kendilerinin genellikle Instagram üzerine tez yazdığı bilinmekte, paylaşımlarının çoğunda entellektüel sözlere de yer vermektedirler.

Başkalarını Düşünenler

Son derece yardımsever, duyarlı ve cana yakın bir kitledir bu paylaşımcı arkadaşlarımız. Genel olarak e-posta kullanarak birçok insana ulaşır ve onların yararına olabilecek paylaşımlarda bulunmayı yeğlerler.

Bumerang Zihniyetli Paylaşımcılar

Facebook ve Twitter’ı kendilerine mesken tutan bu kitle, paylaşımlarının hemen hemen hepsi için geri karşı taraftan reaksiyon bekler. Mutlaka geri dönüşü olabilecek paylaşımlar yapmaya özen gösterdikleri için Bumerang tabiriyle anılırlar.

3 Dakika Önce