Instagram Takipçi Kasma Yöntemleri

Instagram Takipçi Kasma Yöntemleri

Son yılların en popüler sosyal medya uygulaması olan instagram takipçi kasma yöntemleriyle sizde kısa sürede hedeflediğiniz sayılara ulaşabilirsiniz. Bu olayın hilesine sakın başvurmayın aksi halde hesabınız çalınır veya kapatılır emekleriniz boşa gitmiş olur. Bu yüzden organik bir şekilde güvenli adımlarla ilerleyin.

İlk Yapılması Gerekenler
İlk olarak hesap ismini, açıklama kısmını ve profil resmini ayarlayın. Bunlar önemli parçalardır. Eğer bir sayfa adına profil açtıysanız sayfanızı güzel dille anlattıktan sonra çizgiden sapmayan paylaşımlar yapınız. Örnek; futbol paylaşımları yaparken alakasız komik capsler, güncel haberler vs. paylaşmayın. Aynı çizgiden ilerleyin.

İnstagram Takipçi Kasma Maddeler Halinde
1. Güncel olun. Her gün en az 1 adet fotoğraf eklemeyi unutmayın. Fotoğraf altında soru soran takipçilerin sorularını cevapsız bırakmayın.

2. Kişisel hesap ise fotoğraf çekmeyi öğrenin. Telefon uygulamaları indirerek, efekt verin, fotoğrafı güzelleştirin ve açıyı iyi ayarlayın.

3. Diğer sosyal medya hesapları üzerinden instagram hesabınızın linkini paylaşın. Unutmayın instagram şuan en popüler sosyal medya uygulaması sadece onun üzerinden yürüyün.

4. Etiket en önemli husustur. Etiket kullanmayı unutmayın. Çoğu takipçi buradan gelmektedir. Fakat etiket olayını abartmayın sayı 5'i geçmesin. Aksi takdirde etiket engeli yersiniz ve bu da 1 hafta boyunca etiketlerde görünmemek demektir.

5. Tanımadığınız kişiler takip edin. Onların fotoğraflarını beğenin ve fotoğraflarına yorum atın. Bu size geri dönüş sağlayacaktır.

6. İmkanınız varsa ünlülerle fotoğraf çektirin. Değişik yerlere gidin, en absürt yerlerde fotoğraf çektin.

7. Sakın acele fotoğraf çekilip atmayın en uygun anı bekleyin. En güzel anınızda fotoğraf atın.

8. Fotoğrafları attığınız saat çok önemlidir. Her zaman saat 12:00 ve 14:00 arası fotoğraf atın. Anlık fotoğraflarınızı o an atabilirsiniz.

9. Hafta sonunu iyi değerlendirin. Hafta içi günlük attığınız fotoğrafların 3 katını hafta sonu atın.

10. Yapılan bir araştırmaya göre tek başına çekilen fotoğraflar daha fazla beğeni alıyor. Bunun için önceliğiniz selfie olsun.

11. İmkanınız varsa takipçi çok olan kişilerle buluşun onlarla fotoğraf çekilerek reklamınızı yapın.

3 Dakika Önce