İnstagram Son Görülme Özelliği Geldi Son Görülme Nasıl Kapatılır ?

İnstagram Son Görülme Özelliği Geldi Son Görülme Nasıl Kapatılır ?

Instagram Son Görülme Nedir ? 

Instagram son görülme özelliği son güncellemelerle aktif hale geldi. Kişilerin bu özelliği kullanabilmesi için güncelleme yapması gerekir. Instagram'da DM yoluyla mesajlaşan kişiler, birbirlerinin Instagram'ına en son ne zaman girdiklerini görebilirler. Bu sayede karşı tarafın Instagram'ının ne sıklıkla kullanılıp kullanılmadığı gözlemlenir.

Bu özellik Instagram tarafından tanıtıldığında epey tartışıldığını söyleyebiliriz. Bazı kişiler arkadaşlarının Instagram'a ne sıklıkla geldiğini görebildikleri için memnun olduklarını söylerken, bazıları da beğenmediklerini ve bu özelliğin devre dışı bırakılmasını istediklerini söyledi. Peki ya sen? Instagram Son Görülme özelliğini devre dışı bırakmak istiyorsanız bu yazımızda yapılması gerekenleri anlatacağız.

Instagram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Son Görülme özelliği sadece grup halinde yapılan görüşmelerde veya takip etmediğiniz veya direkt mesajları onaylamadığınız kişiler için hesap ayarlarınızdan kapatılabilir. Son Görülme özelliğini herkes için kapatabilsek çok daha iyi olacağını düşünüyoruz ama maalesef şu anda yapamıyoruz.

Bu hesapların Son Görülme özelliğini devre dışı bırakmak için profilinize> Ayarlar> Gizlilik> Direkt Mesajlar'a gitmeniz ve tercihinize göre Herkes, Takiplerden Mesajları Kabul Et veya Kapalı'yı seçmeniz gerekir. Bu

3 Dakika Önce