Instagram Beğeni Kasma 2021

Instagram Beğeni Kasma 2021

Telefonda instagrama girmiş dolaşıyordum, sayfanın beğeni sayısını nasıl arttırabileceğimi düşündüm ve Instagram beğeni kasma ile alakalı bir makale yazmaya karar verdim. Biraz araştırma yaptım ancak hep bot nasıl nasıl kullanılır 2 günde 5000 takipçi hilesi gibi şeyler çıktı. Bunun üzerine daha derin bir araştırma yaptım ve kendi bilgilerim ile beraber bulduklarımı bu makalede sizlere anlatacağım.

Instagramda beğeni kasmanın bir çok yolu var örnek verecek olursak reklam vermek veya doğru hashtag kullanımı gibi bunlara makalemizde detaylı olarak sizlere anlatacağız. Beğenilerinizi arttırmak için en önemli nokta kaliteli post hazırlamak ve Instagram algoritmasına uygun hareket etmektir. Eğer bunları doğru bir şekilde yaparsanız beğenileriniz artacaktır. Unutmayın bu iş sabırlı olmanız gereken ve hemen olacak bir şey değildir.

  • Instagram Beğeni Kasma

  • Instagram İçin Kaliteli Gönderi Hazırlama

Instagram Beğeni Kasma

Instagramda organik olarak beğeni ve takipçi kasmak istiyorsanız en verimli yollardan biri hashtag kullanımıdır. Hashtag nedir veya ne işe yarıyor diyecek olursanız kısaca özetleyeyim, hashtag # işaretini koyduktan sonra etiketlenen sözcük yada söz öbeğidir. Hashtag bizim ne işimize yarar derseniz, instagramda hashtag etiketi ile bir sözcük aratıldığı zaman sizde o hashtag etiketini kullanarak gönderi paylaştığınız zaman paylaştığınız postu o hashtagi takip edenler görebilir beğenebilir hatta sayfaya bakıp hoşuna giderse takip edebilir. Şimdi gelelim bu hashtag’i nasıl kullanmamız gerektiğine, öncelikle ilk yapmamız gereken ne tür bir post hazırladığımıza bakmak.

Örnek verirsek oyun, aile fotoğrafı gibi belirledikten sonra bu siteye giderek konu başlığınızı aratın ardından çıkan hashtag sözcüklerinden veya söz öbeklerinden en fazla 6 tanesini seçerken 2 tanesi yüksek aratılan 2 tanesi orta aratılan 2 tanesi de az aratılan olmasına dikkat edin. Artık kullanmamız gereken hashtagler hazır bu hashtagleri post açıklamasına ekliyoruz ve hesabımızın herkese açık olduğundan emin oluyoruz. Sonra postu paylaşıyoruz bunu düzenli ve istikrarlı bir şekilde yaparsanız yakın zamanda gelen beğeni ve takipçide yüksek bir artış olacaktır.

Etkileşim Nasıl Arttırılır

Etkileşimden bahsedecek olursak ilk olarak etkileşim nedir ? Etkileşim, sosyal medyada paylaşılan gönderilere kullanıcıların etkileşimde bulunmasıdır örnek vermek gerekirse. Mesela ben bir gönderi paylaşmışsam sizde bu gönderiye beğeni veya yorum yaptıysanız bu bir etkileşimdir. Şimdi bu etkileşimi arttırmak için bu makalede yazılanları yapmanız yeterli olacaktır fakat yapmanız ve yapmamanız gerekenler var.

İlk olarak fake sahte hesapları takipçi listenizden çıkarmanız gerek, çıkardıktan sonra belli programlardan bu etkileşime bakarak etkileşimde bulunmayan kişileri de takipçi listenizden çıkartınız. Bu arada asla bot kullanmayınız çünkü bot atarsanız sayfa etkileşimi yüksek derecede düşüş yaşar buda 3000 takipçiniz olsa bile bot attığınız için beğeni sayınız artış yaşamayacaktır buda sayfa etkileşimini düşürecektir. Bu yöntemler ile beğeni sayınızı takipçinizle oranla çok daha fazla arttırabilirsiniz.

3 Dakika Önce