İlham Perisi Pinterest

İlham Perisi Pinterest

Pinterest,çoğumuzun da bildiği gibi bir sosyal medya platformu,bireylerin,şirketlerin ve toplulukların paylaşımlarında bulunduğu bir sosyal medya uygulaması.Pinterest "pano" mantığında işleyen bir uygulama normal hayatımızda da kullandığımız pano sistemi gibi düşünebilirimiz,ucuz takipçi satın al hayatımızda ki güzel anlarımızınızın fotoğraflarını çekip pintereste panoya asabiliriz.

Peki Neden Pano Mantığı

Instagram,Flickr görsel paylaşımlarında öne çıkan uygulamlar,Facebook ve Twitter ise bazı yönlerden kullancılarını tatmin edemese de çok kapsamlı sosyal medya uygulamalarıdır. Peki bunlardan pinteresti sıyıran özellik nedir?

Bir hikaye üzerinden örnek vermeye başlayalım,bir suç orgütü olsun ve bu örgütün bir bireyi suça karışsın suça karışılan olay mahaline bir dedektif gelsin,dedektif geldiği gibi çalışmlara başlasın başladığı bu çalışmada da bulduğu ipuçuları ve parmak izlerini bir panoya assın ve bunlardan ilham alsın aldığı bu ilham ve temiz çalışmalardan sonra suçluyu yakalasın,basit bir hikaye ile neden İlham Perisi Pinterest dediğimizi umarım anlamışsınızdır.

 

3 Dakika Önce