Blog Konuma Nasıl Akış Sağlayabilirim?

Blog Konuma Nasıl Akış Sağlayabilirim?

Mesele şu ki sosyal medya günümüzde o kadar yaygınlaştı ki şirketler, ünlüler, markalar ve bloglar artık sosyal medya aracılığıyla daha hızlı büyüyor. Sosyal medya, sizin gibi bir şeyi seven veya birini seven diğer insanlarla bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Blogunuzda içerik oluşturabilir ve Facebook, Twitter veya Instagram'da paylaşabilirsiniz. İnsanlar sizi takip edebilir ve içeriğinizi de paylaşabilir. ucuz takipçi satın al  Ayrıca diğer kişilerin içeriklerini takip edebilir ve buna yorum yapabilirsiniz. Yemeğinizin veya sevdiğiniz bir nesnenin resmini bile gönderebilirsiniz!

İçeriğinizi sosyal medyada başkalarıyla paylaşmanın yanı sıra, blogunuzun konusuyla ilgili Facebook gruplarına bağlantılar yayınlayarak kendi blogunuzu tanıtabilirsiniz. İnsanlar, sitenize giden bağlantıyı takip edebilir ve yeterince ilginç bulurlarsa takipçilerinizden biri olabilir.

Sosyal Medyayı Ciddiye Alın

blogunuza daha fazla trafik ve kullanıcı akışı sağlamak için sosyal medyayı oldukça iyi kullanmak gerekiyor,Facebook,Twitter ve Instagram platformları başta olmak üzere bir çok sosyal medya platformunda kullanıcı olmalısınız ki trafik ve kullanıcı sağlayabilirsiniz.

Ve tabiki de herşey aslında trafik ve maddiyat değildir,tek başıma yazı yazmak bana oldukça zevk veriyor ve eğlendiriyor aynı zaman da zaman geçirdiğim bir hobi haline geliyor blog  her gün yeni bilgiler ve tecrübe demek aslında.

Ve bu kısmı söylemeden geçemeyeceğim. Sosyal medya ağları hızla gelişiyor ve yenileniyor. Ben bir ağda aktifim başka bir ağa gerek yok demeyin. Eskiden Msn, Myspace gibi büyük platformlar varken şu an bunların hiçbirisi yok. Twitter ve Google+ artık yavaş yavaş eriyor, yeni sosyal ağlara ayak uydurmaya özen gösterin

 

3 Dakika Önce